Nasza Loteria

Eko spacer po chełmskim Borku i inne atrakcje

OPRAC.:
Jolanta Masiewicz
Jolanta Masiewicz
Stowarzyszenie WeRwA zaprasza w sobotę 4 listopada na spacer po Borku. Zbiórka uczestników o godzinie 12:00 przy Nadleśnictwie Chełm przy ul. Hrubieszowskiej 123.

Podczas imprezy, oprócz leśnej przechadzki z przewodnikiem, odbędzie się również ognisko z kiełbaskami, konkurs ekologiczny oraz krótkie podsumowanie tegorocznej działalności Stowarzyszenia WeRwA w zakresie ekologii. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń pod nr 502 342 117.

Partnerami imprezy są: ECO Harpoon Recycling Rejowiec Fabryczny i Nadleśnictwo Chełm, Lasy Państwowe.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Inwestycje w powiecie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na chelm.naszemiasto.pl Nasze Miasto