Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Chełmska Nowa Lewica popiera kandydata na prezydenta Chełma Łukasza Krzywickiego

OPRAC.:
Jolanta Masiewicz
Jolanta Masiewicz
Agata Fisz, przewodnicząca chełmskiej  Nowej Lewicy,  poinformowała w miniony piątek  o poparciu Nowej Lewicy dla Łukasza Krzywickiego kandydata na prezydenta Chełma.
Agata Fisz, przewodnicząca chełmskiej Nowej Lewicy, poinformowała w miniony piątek o poparciu Nowej Lewicy dla Łukasza Krzywickiego kandydata na prezydenta Chełma. nadesłane
Podczas piątkowej konferencji prasowej Agata Fisz, przewodnicząca chełmskiej Nowej Lewicy, prezydent Chełma w latach 2006-2018, poinformowała o poparciu Nowej Lewicy dla Łukasza Krzywickiego kandydata na prezydenta Chełma oraz wspólnym starcie w wyborach samorządowych do Rady Miasta

- Z całym przekonaniem i z pełną stanowczością chełmska Lewica i ja - jako przewodnicząca - popieramy kandydaturę Łukasza Krzywickiego na prezydenta Chełma. Jest to nowa nadzieja oraz nowe otwarcie dla miasta, które spowoduje, że Chełm stanie się bardziej życzliwy, bardziej otwarty, bardziej rozumiejący potrzeby mieszkańców, bo tych potrzeb jest bardzo wiele. Są rzeczy, które w mojej ocenie wymagają natychmiastowych działań, a Łukasz sobie z nimi świetnie poradzi. Zrobimy wszystko aby od 7 kwietnia nastąpiła w Chełmie zmiana na stanowisku prezydenta. - powiedziała Agata Fisz.

Łukasz Krzywicki podkreślił, że to bardzo ważne poparcie, od bardzo doświadczonego samorządowca.

- Idziemy po zwycięstwo z wyjątkowo silną drużyną. W moim przekonaniu, rolą dobrego samorządowca jest stać ponad podziałami i dbać o dobro wszystkich mieszkańców - nie być zamkniętym, nie bać się rozmawiać z ludźmi. Dobry i odpowiedzialny prezydent potrafi porozumieć się z każdym. Chełm jest w sercach każdego z nas. - dodał kandydat na prezydenta Koalicji Obywatelskiej.

Łukasz Krzywicki to lokalny przedsiębiorca, działacz społeczny, przewodniczący Rady Osiedla “Śródmieście”. Absolwent UMCS w Lublinie na kierunku Prawo i administracja, obecnie student PANS w Chełmie, na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, ochrona granic państwa. Ma 34 lata, od 8 lat żonaty, ma 3 letniego syna Jasia. Jest współzałożycielem Komitetu Społecznego „Aglomeracja Chełm przeciw spalarni”, który sprzeciwia się powstaniu spalarni odpadów medycznych na działkach zlokalizowanych blisko osiedli mieszkaniowych i zakładów przetwórstwa spożywczego. W czasie 1,5 roku sprawowania funkcji Przewodniczącego Rady Osiedla “Śródmieście” podjął szereg inicjatyw na rzecz mieszkańców miasta.

od 12 lat
Wideo

Protest w obronie Parku Śląskiego i drzew w Chorzowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na chelm.naszemiasto.pl Nasze Miasto