MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Chełm. Znamy kandydatów Koalicji Obywatelskiej do sejmiku w okręgu nr 4

Jolanta Masiewicz
Jolanta Masiewicz
- Mamy mocną, merytoryczną i przygotowaną drużynę - dzięki takim kandydatom wygramy wybory samorządowe - podkreślil podczas konferencji poseł Krzysztof Grabczuk.
- Mamy mocną, merytoryczną i przygotowaną drużynę - dzięki takim kandydatom wygramy wybory samorządowe - podkreślil podczas konferencji poseł Krzysztof Grabczuk. Jolanta Masiewicz
Podczas konferencji prasowej w Chełmie zaprezentowani zostali kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Sejmiku Województwa Lubelskiego w okręgu wyborczym nr 4 obejmującym powiaty: chełmski, łęczyński, krasnostawski, świdnicki i włodawski oraz miasto na prawach powiatu - Chełm.

Konferencja prasowa KKW Koalicji Obywatelskiej odbyła się w Chełmie, w poniedziałek 18 marca w galerii "Atelier", podczas której zaprezentowani zostali kandydaci KO do Sejmiku w okręgu 4.

W konferencji udział wzięli: wicemarszałek Sejmu RP Dorota Niedziela, przewodniczący Regionu PO RP Stanisław Żmijan, posłowie na Sejm RP Małgorzata Gromadzka i Krzysztof Grabczuk oraz kandydat na Prezydenta Miasta Chełm Łukasz Krzywicki i kandydaci w wyborach samorządowych do Rady Miasta Chełm z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

- Mamy mocną, merytoryczną i przygotowaną drużynę - dzięki takim kandydatom wygramy wybory samorządowe. Województwo lubelskie będzie miało szansę na rozwój, a Chełm stanie się stabilnym miastem Polski Wschodniej. Łukasz Krzywicki - kandydat na prezydenta Miasta Chełm ma plan na rozwój naszego miasta - podkreśla poseł Krzysztof Grabczuk.- Chcemy samorządów uśmiechniętych, przyjaznych Polkom i Polakom oraz otwartych na ich problemy. Chcemy, by polski samorząd był silną jednostką w Unii Europejskiej - dodaje.

Swojego poparcia dla kandydatów do sejmiku oraz kandydata na prezydenta Chełma Łukasza Krzywickiego udzieliła wicemarszałek Dorota Niedziela.

Wśród kandydatów do sejmiku w okręgu nr 4 znaleźli się:

  1. Waldemar Białowąs
  2. Ewa Jaszczuk
  3. Dariusz Grabczuk
  4. Paweł Woliński
  5. Magdalena Zając
  6. Joanna Kosior
  7. Wiesław Brodowski
  8. Jerzy Wrzesień

Po prezentacji kandydatów, w galerii „Atelier” w Chełmie odbyło się spotkanie wicemarszałek Sejmu Doroty Niedzieli i parlamentarzystów z mieszkańcami Chełma.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Paliwo na stacjach będzie tańsze

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na chelm.naszemiasto.pl Nasze Miasto