Chełm. Udane spotkanie z podróżnikami Agnieszką i Norbertem Kaszycki

OPRAC.:
Jolanta Masiewicz
Jolanta Masiewicz
Anna Gorczyca i Andrzej Symoniuk
W przedostatni dzień minionego roku w sali widowiskowej ChBP odbyło się spotkanie z podróżnikami Agnieszką i Norbertem Kaszycki, którzy odwiedzili wszystkie kontynenty na Ziemi, z wyjątkiem Antarktydy.

Podróżnicy preferują „slow travel”, czyli nieśpieszne i kontemplacyjnie zwiedzanie miejsc, do których nie trafiają tłumy turystów. Tym razem w Chełmie swoje wrażenia i doświadczenia z półrocznej wizyty w drugim najludniejszym państwie świata, pokazali w oparciu o prezentację "W 180 dni dookoła Indii", pełną zjawiskowych zdjęć i niesamowitych opowieści.

Zarówno Agnieszka, jak i Norbert są autorami wspaniałych fotografii, przedstawiających, zapierającą dech w piersiach, przyrodę oraz niezwykle przyjaznych i gościnnych ludzi. Agnieszka Kaszycki jest autorką debiutanckiej książki podróżniczej „Indie w kolorze kurkumy”, którą promowała podczas spotkania.

Wydarzenie odbyło się w ramach 82. spotkania Chełmskiego Klubu Podróżników.

Zobacz zdjęcia w naszej galerii.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Francja podwyższy wiek emerytalny. Protesty na miarę żółtych kamizelek

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na chelm.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie