Kolejne zwycięstwo chełmskiej policjantki w Mistrzostwach Polski Policji

kr
Kolejne zwycięstwo chełmskiej policjantki w Mistrzostwach Polski Policji KWP Lublin
Iwona Panas z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie zdobyła Mistrzostwo Polski Policji w Triathlonie o Puchar Komendanta Głównego Policji wśród kobiet. Zawody odbyły się w Suszu (woj. warmińsko-mazurskie).

Triathlon rozgrywany był na dystansach Aquathlon, Sprint, Sztafety Mix i 1/2 IM (iron man). W ramach dystansu 1/2 IM rozegrane zostały II Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie o Puchar Komendanta Głównego Policji.

Na tym odcinku 296 zawodników w tym 31 policjantów rywalizowało na dystansie 1900 metrów pływania, 90 kilometrów jazdy rowerem oraz dalej 21,1 km biegu. Wydarzeniem patronatem objęła Komendanta Głównego Policji.

Mł. asp. Iwona Panas reprezentująca Komendę Miejską Policji w Chełmie uzyskując w na dystansie 1/2 IM czas 5h 20 min 10 sek i ponownie zdobyła Mistrzostwo Polski Policji wśród kobiet. Uzyskany czas pozwolił jej na zajęcie w klasyfikacji generalnej IV miejsca Open Kobiet i II miejsca w kat. K35-39.

Mł. Asp. Iwona Panas na co dzień trenuje z Chełmską Grupą Triathlonu i trenuje w Chełmskim Parku Wodnym.