5 medali dla chełmskiej policjantki w międzynarodowych zawodach pływackich

KR
5 medali dla chełmskiej policjantki w międzynarodowych zawodach pływackich KWP Lublin
Policjantka z Chełm zdobyła 5 medali w jednej z rund Pucharu Świata w pływaniu zimowym na Łotwie. W zawodach brało udział blisko 200 uczestników, tylko 4 reprezentowało Polskę.

Mł. asp. Iwona Panas na co dzień pełni służbę w wydziale do walki z przestępczością gospodarczą chełmskiej komendy. Od lat zajmuje się również sportem. W ostatnim czasie skupiła się na pływaniu.

W listopadzie wzięła udział w jednej z 6 rund Pucharu Świata w Pływaniu Zimowym pod egidą Międzynarodowej Organizacji Pływania Zimowego (IWSA). Zwody zorganizowano na Łotwie, gdzie funkcjonariuszka zdobyła 5 medali.

W swojej kategorii zdobyła 3 medale za zajecie pierwszego miejsca i 2 za miejsce drugie. Pływanie odbywało się na otwartych wodach o temperaturze ok. 6-7, temperatura powietrza wynosiła do 14 stopni.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe