Mecz Chełmianki z Resovią. FOTO

JM
Mecz Chełmianki z Resovią.
Mecz Chełmianki z Resovią. Maciej Czapski
Chełmiance nie udało się pokonać Resovii w niedzielnym meczu 32. kolejki spotkań III ligi lubelsko-podkarpackiej i uległa gościom 1:2(1:1). Do przerwy było 1:1. Bramkę dla Chełmianki zdobył w 34 minucie Mateusz Olszak.

Wyrównanie padło w 37 minucie po celnym strzale Radosława Adamskiego. Po przerwie trwała zacięta walka o każdy metr boiska. Decydującego gola zdobył w 74 minucie Kacper Rop i to zdecydowało, że Resovia mogła cieszyć się ze zdobycia trzech punktów.

CHEŁMIANKA: Kijańczuk, Fornal, Krzyżak (63' Borys), Fiedeń, Grzywna, Hrynczenko (46' Kwiatkowski), Kycko, Młynarski, Olszak (72' Wacewicz), Semczuk (46' Kobiałka), Jankowski.

Resovia: Pietryka, Adamski, Baran, Ciećko, Fedan, Kaliniec, Sękowski (3' Daniel), Wilk (75' Róg), Pyrdek (72' Dziedzic), Rop, Szkolnik.

Żółte kartki: Semczuk, Fiedeń (Chełmianka).