Chełmianka Chełm: Na boisku wylądowali spadochroniarze. FOTO

KS
KS
Chełmianka Chełm w niedzielę grała na swoim stadionie. W przerwie meczu na płycie boiska wylądowali spadochroniarze. KS
Chełmianka Chełm w niedzielę grała na swoim stadionie z ZKS Izolatorem Boguchwała. W przerwie meczu na boisku wylądowali spadochroniarze z Aeroklubu Ziemi Zamojskiej. Zobaczcie zdjęcia.

Chełmianka Chełm w spotkaniu z ZKS Izolator Boguchwała nie zachwyciła rewelacyjną grą. Spotkanie zakończyło się z pewnością nie tak jak chcieliby tego kibice. Mecz zakończył się z wynikiem 1:4 dla przeciwników Chełmianki Chełm.

Sporo emocji i braw wzbudził pokaz spadochroniarzy z Aeroklubu Ziemi Zamojskiej. Trzech mieszkańców Chełma i członków aeroklubu wylądowało na stadionie Chełmianki Chełm.

Pierwszy z nich, Kamil Knap skoczył z piłką nożną, którą wręczył prezydent Chełma, Agacie Fisz. Drugi skoczek, Paweł Czerniakiewicz skoczył z flagą KS Chełmianka i przekazał ją prezesowi Chełmianki Grzegorzowi Gardzińskiemu. Trzeci, Michał Chmiel wręczył flagę Chełma wiceprezydentowi Stanisławowi Mościckiemu.

Trzej spadochroniarze skakali z wysokości około 1000 metrów. Skok oddali z samolotu JAK 12M, za sterami którego siedział pilot Leszek Laskowski z chełmskiego PWSZ.

Prezydent Chełma po otrzymaniu upominku dała pokaz "prawdziwej gry", strzelając gola, co prawda do pustej bramki, ale za to w butach na koturnie.

Zobaczcie zdjęcia z meczu Chełmianki Chełm i lądowania spadochroniarzy.