Wybory samorządowe 2024 odbyły się w niedzielę, 7 kwietnia. Mieszkańcy gminy Kazimierza Wielka wybierali swoich reprezentantów do Rady Miasta i Gminy. Prezentujemy oficjalne wyniki wyborów do rady miasta w gm. Kazimierza Największa.
Skład Rady Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Piotr Klimczyk
Marek Zwolański
Rafał Gabryś
Paweł Kasiak
Andrzej Nocoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
Wacław Piwudzki
Wioletta Wójcik
Jerzy Koziara
Lucjan Małek
Jacek Skopowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Stanisław Nawrot
Iwona Latos
Marcin Michalec
Janusz Wątek
Stanisław Nowak
Kandydaci do rady Miasta i Gminy Kazimierza Wielka w wyborach samorządowych 2024:
Okręg nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
SZASTAK Jarosław - 22,85 procenta, 117 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
KLIMCZYK Piotr - 39,65 procenta, 203 głosy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY:
SKOPOWSKA Anna - 352 procenta, 18 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
MACIANTOWICZ Marek Jan - 18,16 procenta, 93 głosy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA INICJATYW SAMORZĄDOWYCH:
KNOPEK Tadeusz Szymon - 15,82 procenta, 81 głosów
Okręg nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
TERPIŃSKA Izabela - 17,51 procenta, 76 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
ZWOLAŃSKI Marek Roman - 38,71 procenta, 168 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
ŻULICHOWSKI Mariusz Robert - 15,90 procenta, 69 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
ANTOS Andrzej Bronisław - 6,91 procenta, 30 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO:
MILCZAREK Zbigniew - 20,97 procenta, 91 głosów
Okręg nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
WIECZOREK Czesław - 24,20 procenta, 91 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
ZIĘTEK Ewelina Anna - 29,52 procenta, 111 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY:
BRODKO Kazimierz Józef - 13,83 procenta, 52 głosy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
PIWUDZKI Wacław Marian - 32,45 procenta, 122 głosy
Okręg nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
GAJDA Robert Paweł - 21,43 procenta, 84 głosy
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
LONC Anna - 19,90 procenta, 78 głsoów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
WÓJCIK Wioletta Beata - 52,30 procenta, 205 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO:
KRAWCZYK Grzegorz Rafał - 6,38 procenta, 25 głosów
Okręg nr 5
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
GABRYŚ Rafał - 57,23 procenta, 194 głosy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
GŁOGOWIECKI Robert Jerzy - 42,77 procenta, 145 głosów
Okręg nr 6
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
NAWROT Stanisław - 49,42 procenta, 212 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
BUCZAK Zbigniew Robert - 18,58 procenta, 84 głosy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
DZIULA Sebastian Stanisław - 31 procent, 133 głosy
Okręg nr 7
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
WIĘCKOWSKI Michał - 17,92 procenta, 100 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
BAŁAGA Iwona Katarzyna - 21,15 procenta, 118 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY:
CZAPLA Ryszard Adam - 13,44 procenta, 75 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
KOZIARA Jerzy 25,73 procenta, 138 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO:
STACHURA Piotr 22,76 procenta, 127 głosów
Okręg nr 8
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
LATOS Iwona - 35,83 procenta, 182 głosy
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
PTAK Wacław Kazimierz - 27,17 procenta, 138 głosów
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
SŁABOSZ Jacek Jan - 22,83 procenta, 116 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
MUCHA Katarzyna 14,17 procenta, 72 głosy
Okręg nr 9
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
TROJANOWSKI Artur Stanisław - 27,19 procent, 141 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
CELUCH Paulina - 12,50 procenta, 63 głosy
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
WRÓBEL Anna Agata - 9,72 procenta, 49 głosów
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
SAMBÓR Paweł Piotr - 15,87 procenta, 80 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
MAŁEK Lucjan Andrzej - 33,93 procenta, 171 głosów
Okręg nr 10
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
MICHALEC Marcin - 78,78 procenta, 245 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
ZIĘTEK Krzysztof Stanisław - 21,22 procenta, 66 głosów
Okręg nr 11
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
WĄTEK Janusz - 52,79 procenta, 199 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
PIETRZYK Wioleta - 14,06 procenta, 53 głosy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY:
JANCZUR Małgorzata - 2,65 procenta, 10 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
CAŁA Radosław Marek - 13,26 procenta, 50 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO:
GARBARZ Mikołaj Rafał - 17,24 procenta, 65 głosów
Okręg nr 12
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
NOWAK Stanisław - 58,75 procenta, 235 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
ZDUNEK Zbigniew Bogdan - 7 procent, 28 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY:
STALMACH Wojciech - 26,50 procenta, 106 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
OLECH Małgorzata Barbara - 7,75 procenta, 31 głosów
Okręg nr 13
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
CIEŚLIK Tomasz - 16,06 procenta, 71 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
STĘPIEŃ Robert - 35,29 procenta, 156 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
SKOPOWSKI Jacek Jan - 45,93 procenta, 203 głosy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO:
STASIK Paweł Mirosław - 2,71 procenta, 12 głosów
Okręg nr 14
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
KASIAK Paweł Bogumił - 29,52 procenta, 111 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
WENDEL Grzegorz Mateusz - 19,95 procent, 75 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
CHWALIK Piotr Krzysztof - 14,63 procenta 55 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY:
BURGIEL Marek Robert - 23,67 procenta, 89 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
PUCHAŁA Stanisław Waldemar - 12,23 procenta, 46 głosów
Okręg nr 15
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
NAWROT Waldemar Piotr - 35,23 procenta, 161 głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
NOCOŃ Andrzej Mirosław - 49,23 procenta, 225 głosów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO:
JASKUŁA Piotr - 15,54 procenta, 71 głosów
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?