Polecamy

Straż Ochrony Kolei to umundurowana i uzbrojona jednostka, której zadaniem są wszelkie działania związane z ochroną życia i zdrowia ludzi oraz mienia na obszarze kolejowym oraz kontrola przestrzegania przepisów © Aneta Zurek / Polska Press
[4/9]

Zarobki w PKP w 2021 roku. Ile zarabia maszynista, konduktor, kasjer i inni pracownicy kolei? Poznaj stawki!

Straż Ochrony Kolei to umundurowana i uzbrojona jednostka, której zadaniem są wszelkie działania związane z ochroną życia i zdrowia ludzi oraz mienia na obszarze kolejowym oraz kontrola przestrzegania przepisów. Pensje strażników ochrony kolei kształtują się na poziomie około 3 600 zł brutto (mediana). Co czwarty taki pracownik zarabia powyżej 4 110 zł brutto (za portalem wynagrodzenia.pl)

Czytaj dalej. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE


POLECAMY TAKŻE:

Zapomniane stacje kolejowe w regionie. Niektóre wyglądają dziś strasznie

Otłoczyn. Największa katastrofa kolejowa w powojennej historii Polski

Zarobki na PKP w 2021 roku? Wbrew pozorom praca w PKP i innych przewoźnikach kolejowych w Polsce wcale nie cieszy się wielkim zainteresowaniem. Wolnych stanowisk jednak nie powinno brakować, bo w najbliższych latach na emeryturę ma przejść około czterech tysięcy maszynistów. Czy to zarobki odstraszają młodych? Sami oceńcie! Sprawdziliśmy, ile zarabia się na poszczególnych stanowiskach w polskiej kolei. Jak się okazuje, w PKP i innych przewoźnikach można zarobić całkiem przyzwoite pieniądze.

Najnowsze wiadomości

reklama