Polecamy

Fotel 366 ChierowskiegoTen kultowy fotel z PRL-u produkowany był od lat 60 © allegro.pl
[6/27]

Te zabawki i rzeczy z PRL-u dziś są warte fortunę! Masz je w domu? Kolekcjonerzy wydają na to gigantyczne pieniądze. Oto stawki za unikaty

Fotel 366 Chierowskiego

Ten kultowy fotel z PRL-u produkowany był od lat 60. do lat 80. Zaprojektował go Józef Chierowski. Mebel jest bardzo wygodny i obecnie przeżywa swoją drugą młodość. Na Allegro możemy zakupić fotele Chierowskiego po renowacji lub wymagające odnowienia. Ceny tych pierwszych sięgają nawet 1300 zł. Z kolei jeśli znajdziecie na strychu mebel wymagający renowacji, możecie go sprzedać za kilkaset złotych.

Rzeczy z PRL-u są dziś warte fortunę. Coraz częściej widzi się stare stoliki, krzesła, regały czy komiksy pod śmietnikami. Tymczasem mogą być warte dużo pieniędzy. Trwa szał na meble i przedmioty rodem z PRL-u. Poszukują ich właściciele muzeów, a także prywatni kolekcjonerzy. Ceny niektórych z nich sięgają na popularnych portalach aukcyjnych nawet kilku tysięcy złotych. Przeszukajcie szuflady, piwnice i strychy - zarówno swoje, jak i babci. Być może znajdziecie tam prawdziwe perełki? Jeśli już ich nie używacie, warto je sprzedać. Można w ten sposób sporo zarobić! Zobaczcie naszą galerię cennych przedmiotów z czasów PRL-u i nie tylko. Być może chcieliście je wyrzucić. Nie róbcie tego! Mogą być sporo warte. Fortuna czeka.

Najnowsze wiadomości

reklama