Tancerze Takt Chełm odnoszą kolejne sukcesy w Polsce. Zobacz zdjęcia

Jolanta Masiewicz
Pary turniejowe Takt Chełm odnoszą sukcesy. W ostatnim czasie wielokrotnie stanęły na podium w konkursach organizowanych w Polsce.

Podczas Otwartych Mistrzostw Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin, który odbył się w ubiegłą niedzielę, pary turniejowe Takt Chełm zajęły czołowe miejsca.

W kategorii 16+ - taniec standardowy - Zuzanna Węgrzyn i Dominik Wójcik zajęli pierwsze miejsce, a w tańcu latynoamerykańskim trzecie miejsce.

W kategorii 14-15 lat - taniec standardowy - Laura Deszczka i Marceli Ziemba zajęli trzecie miejsce.

Z kolei w kategorii 12-13 lat - kombinacja 6 tańców - Lachowska Weronika i Jan Tomaszewski zajęli drugie miejsce, natomiast Aleksandra Jamróz i Franciszek Jamróz trzecie miejsce.

Wrócili z medalami z ogólnopolskiego turnieju

To nie jedyne sukcesy chełmskich tancerzy. Para turniejowa Klubu Tańca Towarzyskiego Takt ChDK Zuzanna Węgrzyn i Dominik Wójcik podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa, który odbył się 26 lutego br., w kategorii 16+ klasa E zdobyli pierwsze miejsce w tańcu standardowym i pierwsze miejsce w tańcu latynoamerykańskim.

Zobaczcie zdjęcia utalentowanych chełmskich tancerzy.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe