MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Takich rzeczy nie trzymaj w portfelu - one odpychają pieniądze. Takie są popularne przesądy o bogactwie

Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
Istnieje wiele przesądów, które mają przyciągać pieniądze do naszego portfela. Któż nie chciałby mieć poczucia bezpieczeństwa finansowego i portfela wypchanego pieniędzmi? Wiele osób, aby zapewnić sobie bogactwo, stosuje się do przesądów związanych z przyciąganiem pieniędzy.

Okazuje się jednak, że równocześnie istnieją przesądy, które mówią o odpychaniu pieniędzy. Finansowa energia może bowiem zarówno przyciągać, jak i odpychać od nas pieniądze. Warto to wiedzieć, by przypadkiem nie zablokować bogactwu dostępu do naszych portfeli.

Jakie są największe przesądy związane z pieniędzmi? Co może odpychać pieniądze od naszego portfela? Co odsuwa i odpycha pieniądze od naszego portfela? Czego lepiej nie wkładać do portfela, by nie zablokować przypływu gotówki? Zobacz listę najciekawszych przesądów o pieniądzach i bogactwie w naszej galerii >>>>>
Istnieje wiele przesądów, które mają przyciągać pieniądze do naszego portfela. Któż nie chciałby mieć poczucia bezpieczeństwa finansowego i portfela wypchanego pieniędzmi? Wiele osób, aby zapewnić sobie bogactwo, stosuje się do przesądów związanych z przyciąganiem pieniędzy. Okazuje się jednak, że równocześnie istnieją przesądy, które mówią o odpychaniu pieniędzy. Finansowa energia może bowiem zarówno przyciągać, jak i odpychać od nas pieniądze. Warto to wiedzieć, by przypadkiem nie zablokować bogactwu dostępu do naszych portfeli. Jakie są największe przesądy związane z pieniędzmi? Co może odpychać pieniądze od naszego portfela? Co odsuwa i odpycha pieniądze od naszego portfela? Czego lepiej nie wkładać do portfela, by nie zablokować przypływu gotówki? Zobacz listę najciekawszych przesądów o pieniądzach i bogactwie w naszej galerii >>>>>archiwum GP
Chyba nie ma osoby, która by nie chciała mieć portfela wypchanego pieniędzmi. Okazuje się, że istnieje energia finansowa, którą można do siebie przyciągnąć poprzez odpowiednie działanie. Przesądów na temat bogactwa oraz przyciągania pieniędzy jest mnóstwo. Jakie są największe przesądy związane z pieniędzmi? Co może odpychać pieniądze od portfela? Zobacz listę najciekawszych przesądów o pieniądzach i bogactwie w naszej galerii.

Rzeczy, które odpychają pieniądze. Co nie powinno znaleźć się w twoim portfelu?

Wiele osób marzy o wypchanym portfelu i finansowej niezależności. Aby to osiągnąć, stosujemy różnorodne metody – od ciężkiej pracy, przez inwestycje, aż po magiczne rytuały i przesądy. Wierzenia dotyczące przyciągania bogactwa są równie stare jak świat, ale równie liczne są te, które ostrzegają nas przed rzeczami odpychającymi finansową energię.

To Cię może zainteresować

Okazuje się, że pewne przedmioty mogą zdanie niektórych wierzeń blokować przepływ pieniędzy do naszego życia. W naszej kulturze utarło się przekonanie, że niektóre rzeczy, jeśli znajdą się w naszym portfelu, mogą skutecznie odstraszać bogactwo. Aby zachować finansową równowagę i nie zniechęcać do siebie pieniędzy, warto znać te przesądy i stosować się do nich, przynajmniej dla świętego spokoju.

Tak odpychasz pieniądze od siebie - oto najważniejsze przesądy finansowe

W przesądy można wierzyć albo nie. Jednak warto sprawdzić, czy się sprawdzą. Co odsuwa i odpycha pieniądze od naszego portfela? Czego lepiej nie wkładać do portfela, by nie zablokować przypływu gotówki? Sprawdź w naszej galerii najważniejsze przesądy związane z pieniędzmi:

Sprawdzenie, czy dane przesądy mają wpływ na nasze życie finansowe, może być ciekawym eksperymentem czy po prostu zabawą. Niektóre z tych wierzeń są głęboko zakorzenione w naszej kulturze, więc nawet jeśli sceptycznie podchodzimy do magii i przesądów, ich znajomość może być interesująca. Kto wie, może akurat w naszym przypadku okażą się one skuteczne?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Takich rzeczy nie trzymaj w portfelu - one odpychają pieniądze. Takie są popularne przesądy o bogactwie - Gazeta Pomorska

Wróć na chelm.naszemiasto.pl Nasze Miasto