Szybki światłowodowy internet od Orange w Chełmie. Operator kupi sieć firmy Netspeed

Materiał promocyjny
Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE
Orange Polska podpisał umowę z firmą Netspeed i kupi sieć światłowodową tego operatora w Chełmie oraz kilku okolicznych miejscowościach. Obecni klienci Netspeed będą mogli skorzystać z pełnej oferty Orange Polska, w tym między innymi z korzyści łączenia usług stacjonarnych i mobilnych oraz oferty dla całej rodziny. Firma Netspeed będzie nadal obsługiwała sieć od strony technicznej jako partner Orange.

Orange Polska zapewnia, że klienci Netspeed podczas zmiany operatora będą mogli nieprzerwanie korzystać z usług. Przełączenie sieci zaplanowano etapami. Pierwsza grupa klientów już otrzymała informacje o możliwości skorzystania z oferty Orange Polska oraz wszelkie szczegóły dotyczące niezbędnych formalności.

- Robimy wszystko, aby zmiana operatora była dla klientów jak najmniej odczuwalna. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na Orange Światłowód lub pakiet Orange Love, będą mieli zapewnioną ciągłość korzystania z usług. Z dotychczasowymi klientami Netspeed będziemy się kontaktować stopniowo, w miarę postępów w przekazywaniu sieci. Cały proces potrwa kilka miesięcy. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do jednego z czterech salonów Orange w Chełmie, w których nasi sprzedawcy udzielą wszelkich informacji - mówi Leszek Gajewski, Regionalny Dyrektor Komercyjny.

Dzięki umowie zawartej pomiędzy Orange Polska a Netspeed, do sieci światłowodowej Orange dołączy blisko 13 tys. gospodarstw domowych. W sumie w całym kraju na koniec pierwszego półrocza 2019 w zasięgu Orange Światłowodu było blisko 3,8 mln gospodarstw domowych, a z usługi korzystało 434 tys. klientów. Firma planuje, że na koniec 2020 roku w zasięgu Orange Światłowodu będzie ponad 5 mln gospodarstw domowych w kraju.

Orange Światłowód to niezawodny i superszybki internet w trzech opcjach prędkości: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do1 Gb/s. Klienci mogą też skorzystać z korzystnego pakietu usług dla całej rodziny.

Do wyboru są:

Love Mini z internetem światłowodowym i abonamentem komórkowym

Love Standard złożony z 4 usług: Orange Światłowodu, telewizji z 104 kanałami, telefonem domowym z nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne w Polsce, UE, USA i Kanadzie oraz na telefony komórkowe w USA i Kanadzie oraz abonamentu komórkowego z nielimitowanymi rozmowami, SMS, MMS w Polsce i Unii Europejskiej oraz internetem bez limitu GB (nawet 30 GB z pełną prędkością, potem prędkość do 1 Mb/s),

Love Extra lub Love Premium, które dodatkowo oferują jeszcze bogatsze pakiety telewizyjne oraz aplikację Orange TV Go

Szczegółowa oferta znajduje się na www.orange.pl”

Dodaj ogłoszenie