Przegląd tygodnia w Chełmie, najważniejsze wydarzenia od 4.04 do 10.04.2021, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

N360
N360
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Chełma czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Chełma czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Chełma, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 4.04 a 10.04.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Najrzadsze nazwiska w woj. lubelskim. Nosi je zaledwie kilku mieszkańców m.in. Lublina, Kraśnika, Chełma, czy Świdnika. Lista od A do Ż ”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Chełm od 4.04 do 10.04.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Najrzadsze nazwiska w woj. lubelskim. Nosi je zaledwie kilku mieszkańców m.in. Lublina, Kraśnika, Chełma, czy Świdnika. Lista od A do Ż

Sprawdziliśmy, które nazwiska są najrzadsze w województwie lubelskim według danych przygotowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji. Nosi je zaledwie kilku mieszkańców m.in. Lublina, Chełma, Kraśnika czy Świdnika. Zobacz, czy Twoje nazwisko jest wśród tych najrzadszych. W tym materiale pełna lista od A do Ż. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Województwo lubelskie: te budowle kiedyś zachwycały, teraz to tylko ruiny. Zobacz zdjęcia przed i po [10.04.2021]

Budynki nie są wieczne. Na każdą budowlę wpływ mają różne warunki atmosferyczne i nie tylko, które sprawiają, że ściany niszczeją, tracą kolor, rozpadają się. Jeżeli nikt regularnie o nie nie dba, to popadają w ruinę. Tak stało się w przypadku tych budowli z woj. lubelskiego. Koniecznie zobaczcie zdjęcia przed (w latach świetności) i po (czyli teraz). Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Rodzina i przyjaciele żegnają Krzysztofa Krawczyka. Zobacz zdjęcia z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka

W bazylice archikatedralnej w Łodzi trwa pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, jednego z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Zmarł w łódzkim szpitalu 5 kwietnia, w drugi dzień Wielkanocy. Miał 74 lata. ZDJĘCIA Z CEREMONI POŻEGNANIA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA - KLIKNIJ DALEJ...

Tygodniowa prasówka 4.04-10.04.2021 Chełm: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Chełmie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Te gospodarstwa agroturystyczne w województwie lubelskim są polecane przez turystów!

Aby odpocząć i nacieszyć oczy pięknem przyrody, wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko! Z biegiem lat, popularność zyskują gospodarstwa agroturystyczne, w których można znaleźć ukojenie od miejskiego zgiełku. Zobacz najbardziej polecane miejsca na sielski wypad za miasto w woj. lubelskim, według użytkowników booking.com. Sprawdź, które gospodarstwa agroturystyczne na Lubelszczyźnie są polecane przez turystów!

Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Blisko 750 osób z koronawirusem zmarło w Polsce. Ile w woj. lubelskim?

Resort zdrowia opublikował najnowszy wykaz zgonów w trakcie trzeciej fali pandemii. Minionej doby w kraju odnotowano 749 zgonów osób zakażonych koronawirusem. W 556 przypadkach stwierdzono obecność innych schorzeń. U 193 zmarłych nie wykryto chorób współistniejących.

📢 Blisko 25 tys. nowych zakażeń Covid-19 w kraju. Ile w woj. lubelskim?

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. W kraju wykryto 24 856 zachorowań. W regionie lubelskim – według danych resortu – niespełna 1200 przypadków. Minionej doby w kraju zmarło blisko 750 osób zakażonych.

📢 Chełm. Miasto wybuduje boiska wielofunkcyjne przy trzech chełmskich szkołach

Prezydent Jakub Banaszek podpisał już ogłoszenia przetargowe na budowę trzech wielofunkcyjnych boisk sportowych przy: Szkole Podstawowej Nr 7, Zespole Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 oraz Zespole Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie.

📢 Samochody za mniej niż 4 tys. zł. Oto najtańsze auta do kupienia w woj. lubelskim. Sprawdź najnowsze oferty z OLX

Zastanawiasz się nad kupnem samochodu, ale nie chcesz przepłacać? Sprawdź, jakie auta możesz kupić w województwie lubelskim w naprawdę niskich cenach. Ceny samochodów zawartych w galerii nie przekraczają 4 tys. zł! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Wszystkie ogłoszenia zawarte w galerii pochodzą ze strony olx.pl.

📢 Chełm. Na żywo można podglądać sokole rodziny w dwóch gniazdach umieszczonych na kominie chełmskiej cementowni.

Na kominie chełmskiej cementowni Zespół Ochrony Środowiska Cemex Polska zainstalował dwa gniazda dla sokołów, które można aktualnie „podglądać” z trzech kamer. Projekt lęgu pustułki jest realizowany w Chełmie od 2011 roku i co roku wylegają się tu młode.

📢 Skwery i klomby we Włodawie ukwiecone kolorowymi bratkami. Zobacz zdjęcia

We Włodawie jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej ukwiecili miasto. Na skwerach i klombach pojawiły sie różnokolorowe bratki. Mieszkańcy podkreślają, że Włodawa pięknieje coraz bardziej z roku na rok. Więcej roślin to mniej ponurości i szarości, kolorowe kwiaty sprawiają, że świat nabiera życia pomimo pandemii. Zobacz zdjęcia w naszej galerii. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Zaginieni mieszkańcy województwa lubelskiego. Poszukują ich zrozpaczone rodziny. Rozpoznajesz kogoś?

Przedstawiamy galerię zdjęć osób zaginionych z województwa lubelskiego. Szukają ich zrozpaczone rodziny oraz fundacja ITAKA. Może uda się Wam kogoś rozpoznać? Zdjęcia pochodzą ze strony www.zaginieni.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Grunty orne w przystępnej cenie. Chcesz kupić pole w województwie lubelskim? Zobacz atrakcyjne oferty gruntów rolnych z OLX

Chcesz kupić pole? Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty gruntów rolnych z województwa lubelskiego. Wszystkie ogłoszenia są aktualne i pochodzą ze strony olx.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 W tym roku padł rekord zgonów osób z koronawirusem w woj. lubelskim. Wśród nich coraz więcej osób bez chorób współistniejących

Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowsze informacje o sytuacji epidemiologicznej w Polsce. W ciągu ostatniej doby w kraju odnotowano 768 zgony osób z koronawirusem. Ile w Lubelskiem? Sprawdź.

📢 Trzecia fala w Polsce przybiera na sile. Ponad tysiąc zakażeń w samym woj. lubelskim

Ministerstwo Zdrowia informuje o nowych zakażeniach w kraju. Mamy 28 487 kolejnych zarażeń koronawirusem w Polsce. W woj. lubelskim jest 1065 zakażeń.

📢 Chełm. Nowy samochód specjalny otrzymała chełmska straż pożarna. Zobacz zdjęcia

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie wzbogaciła się o nowy samochód specjalny. Wartość pojazdu to blisko 970 tys. złotych.

📢 Domy i mieszkania z licytacji komorniczych w woj. lubelskim. Te posiadłości możesz wylicytować w kwietniu. Sprawdź aktualne oferty

W galerii prezentujemy oferty domów i mieszkań znajdujących się w województwie lubelskim, które możesz wylicytować podczas kwietniowych licytacji komorniczych. Takich cen próżno szukać gdzie indziej. Przekonaj się sam. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Wszystkie zawarte w galerii oferty pochodzą ze strony licytacje.komornik.pl.

📢 Chełm. Wcześniejsze terminy szczepień. Osoby 60+ mogą zaszczepić się jeszcze w kwietniu

Są wolne terminy szczepień przeciwko COVID-19 dla osób, które jeszcze się nie zapisały. Chełmska jednostka zrealizowała już wyznaczony plan szczepienia pracowników służby zdrowia i przystępuje do wykonywania zabiegów w pozostałych grupach objętych szczepieniami populacyjnymi.

📢 Blogerzy, YouTuberzy i Instagramerzy związani z województwem lubelskim. To oni podbijają internet!

Blogerzy, YouTuberzy czy Instagramerzy mają coraz większy wpływ na swoich odbiorców i dla wielu osób stanowią motywację do spełniania własnych marzeń. Czy wiecie, którzy internetowi twórcy są związani z województwem lubelskim? To oni podbijają social media i inspirują swoich odbiorców do działania! Znasz ich wszystkich? Sprawdź! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Turniej półfinałowy o awans do siatkarskiej I ligi rozegrany zostanie w Chełmie

Już w ten piątek II-ligowi siatkarze rozpoczną w Chełmie zmagania w trzech turniejach o prawo awansu do turnieju finałowego. W gronie zespołów, które ubiegają się o awans do kolejnej fazy znajduje się również nasza KS Arka Tempo Chełm.

📢 Bardzo duża liczba zgonów w Lubelskiem. Coraz więcej osób umiera bez chorób współistniejących

Ministerstwo Zdrowia podało w czwartek informację o 954 zgonach osób z koronawirusem. - Dzisiejsza wysoka liczba zgonów to wynik m.in. opóźnień w raportowaniu placówek medycznych spowodowanych okresem świątecznym - wyjaśnia resort. Jaka sytuacja jest w woj. lubelskim? Sprawdź.

ZOBACZ KONIECZNIE

Pierwsza Komunia Święta

Coraz więcej cudzoziemców zgłoszonych do ubezpieczeń

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie