Lider Chełm. Zawodnicy wrócili z trzema medalami

opr. KS
Lider Chełm znów odnosi sukcesy na zawodach pływackich. Sportowcy z Chełma wrócili z trzema medalami. Lider Chełm
Kolejny sukces chełmskich pływaków, tym razem zawodnicy wrócili z trzema medalami. Zawodnicy z Chełma brali udział w zawodach pływackich o Puchar Konrada Czerniaka. Gratulujemy!

Ponad 170 zawodników reprezentujących 22 kluby z województw lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego i podlaskiego wystąpiło w Pucharze Konrada Czerniaka, który został zorganizowany w kompleksie MOSiR w Puławach.

Trzyosobowa ekipa MUKS Lider Chełm wróciła z zawodów z trzema medalami. Na najwyższym stopniu podium stanął Patryk Janiczuk, który zwyciężył na dystansie 100 m stylem dowolnym w kategorii chłopców 12-letnich oraz był 5 na dystansie 50 m stylem motylkowym.

Dwa razy na podium stawała Weronika Borowiec, która zajęła drugie miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym dziewcząt 13-letnich oraz była 3 na dystansie 50 m stylem motylkowym. Wprawdzie bez medalu, ale z dwoma rekordami życiowymi wrócił z Puław Dawid Marcinek, który był najmłodszym zawodnikiem w chełmskiej ekipie.