Lato z Radiem już w nabliższą sobotę w Działoszynie

Materiał informacyjny Polskiego Radia

Dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia pojawią się 9 lipca w Działoszynie. Po Tarnowie i Uniejowie, to kolejna okazja dla słuchaczy, by spotkać się z zespołem radiowej Jedynki. Podczas Familijnego Pikniku słuchacze będą mogli wziąć udział w wielu konkursach oraz specjalnie przygotowanych aktywnościach. Jedną z nowości Lata z Radiem jest „Liga Superbohaterów”, której celem jest wyróżnienie osób włączających się w pomoc najbardziej potrzebującym. Aby wziąć w niej udział należy wypełnić formularz i zgłosić swojego kandydata na Superbohatera pod adresem: ligasuperbohaterow.polskieradio.pl.

Familijny Piknik w Działoszynie 9 lipca to kolejny przystanek na trasie Lata z Radiem. W tym roku do wspólnej zabawy zapraszają: Sława Bieńczycka, Roman Czejarek, Agnieszka Kunikowska, Joanna Racewicz, Daniel Wydrych oraz Maciej Kurzajewski. Uczestnicy Lata z Radiem będą mogli wziąć udział we wspólnych ćwiczeniach, które w godz. 11:20 - 11:50 poprowadzi Natalia Litwiniuk. Na przybyłych czekać będzie mnóstwo świetnej zabawy, konkursy i niespodzianki.

Nowością tegorocznej edycji Lata z Radiem jest Plebiscyt „Liga Superbohaterów”, który ma na celu przedstawienie sylwetek osób niosących pomoc innym oraz wyróżnienie ludzi o wielkim sercu, wspierających tych najbardziej potrzebujących. W poniedziałek została wyłoniona pierwsza finalistka. Pani Ewa Pawlicka z Wągrowca, to osoba która zaangażowana jest w szereg akcji charytatywnych, między innymi zbiórki na rzecz dzieci przebywających w domach dziecka. Na stronie Programu Pierwszego Polskiego Radia jest dostępny specjalny formularz, za pośrednictwem którego wciąż można zgłaszać kandydatury.

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom zaproszą słuchaczy na transmisję koncertu zespołu „Centrum Uśmiechu”, który będzie występował w Działoszynie od godz. 12:00. Ponadto najmłodsi uczestnicy będą mogli liczyć na zabawy muzyczne i śpiewanie. Na działoszyńskim Pikniku nie zabraknie także quizów, zabaw ruchowych oraz bajkowych zagadek.

Program Pierwszy Polskiego Radia zaprasza 9 lipca na audycję „Muzyczna Jedynka” ,która będzie prowadzona na żywo przez Roberta Kamyka w godz. 14:00 - 15:00. W godz. 13:00 - 13:35 Sława Bieńczycka i Roman Czejarek zaproszą do udziału w konkursach radiowych m.in. „Czy znasz ten przebój Lata z Radiem”, „Najlepszy kibic Lata z Radiem”. Natomiast Agnieszka Ciecierska (godz. 16:30 - 17:00) zaprosi na konkursy dźwiękowe „Sprint przez pytanie do mety”, czy „Od małego do dużego” - to wszystko w ramach Jedynki Dzieciom.

Ekipa Lata z Radiem odwiedzi jeszcze 6 miejsc w różnych rejonach Polski, a będą to: 16 lipca Ostrołęka, 30 lipca Myślenice, 6 sierpnia Sieradz, 13 sierpnia Stegna, 20 sierpnia Legnica oraz 27 sierpnia Jakuszyce.

Więcej na temat wszystkich atrakcji Lata z Radiem 2022 na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych stacji.

Więcej szczegółów: https://www.latozradiem.pl/

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Lato z Radiem już w nabliższą sobotę w Działoszynie - Nasze Miasto

Wróć na chelm.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie