Chełm: Mini Euro - pierwszy mecz ćwierćfinałowy za nami

KS
materiał nadesłany
We wtorek odbyły sie kolejne rozgrywki drużyn biorących udział w piłkarskich zmaganiach Mini Euro. Przedstawiamy kolejne wyniki rozgrywek.

We wtorek rozegrano pierwszy mecz ćwierćfinałowy Mini Euro 2012. Zmierzyły się w nim zespoły Grecji - zwycięzcy grupy A i Danii, która zajęła drugie miejsce w grupie B. Mecz rozpoczął się od sporej przewagi drużyny Grecji, aż do momentu, kiedy to po około dziesięciu minutach gry nieuwagę bramkarza reprezentacji Grecji wykorzystał Tomasz Chachaj zdobywając pierwszego gola dla Danii. Od tego momentu inicjatywę przejęli Duńczycy i przed przerwą strzelili jeszcze jedną bramkę.

Po zmianie stron mecz w pełni kontrolowali reprezentanci Danii, czego efektem była bramka Pawła Małochy, który tym samym ustalił wynik meczu. Dania pewnie wygrała z Grecją 3:0 i jako pierwsza awansowała do półfinału rozgrywek. W nim zmierzy się 28 maja ze zwycięzcą meczu Chorwacja – Ukraina.

Grecja (SP 3) – Dania (SP Wierzbica) 0:3 (0:2)