KS

avatarKS

Chełm
dziennikarz online: Chełm, Krasnystaw, Włodawa, Radzyń Podlaski

Żelazny Bieg w Okunince. FOTO

2013-06-09 12:01:00

18-latek pokonał 67 zawodników i zajął pierwsze miejsce na podium w klasyfikacji mężczyzn. Zobaczcie foto-relację z "Żelaznego Biegu" w Okunince. W sobotę w Okunince odbył się pierwszy triathlon. W "Żelaznym Biegu" wzięło udział 68 zawodników z całej Polski. Startujący zmierzyli się w trzech konkurencjach, pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu.

Najlepszy wśród mężczyzn okazał się Piotr Hydzik z Wadowic. Na podium stanęli również: Kacper Kwiecień z Kielc i Rafał Gajewski z miejscowości Mosty.

Wśród kobiet pierwszą lokatę zajęła 23-letnia Hanna Matysiak. Drugie miejsce zajęła Kaja Kwiatkowska, a na trzeciej lokacie uplasowała się Bożena Jaskowska.

W zawodach wystartowała również para z Chełma, państwo Wepa zostali wyróżnieni przez organizatorów. 57-letni Wiesław Wepa był najstarszym zawodnikiem na zawodach. W niemal rekordowym czasie naprawił koło w swoim rowerze, co zostało dostrzeżone, mimo początkowych trudności zajął on 54 miejsce w ogólnej kwalifikacji.

http://w.sts-timing.pl/pliki/zelazny_bieg_2013.pdf;Zobacz wszystkie wyniki.Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. http://www.chelm.naszemiasto.pl/newslettery/;Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam http://chelm.naszemiasto.pl/twoj_artykul/;swój artykuł lub http://chelm.naszemiasto.pl/twoja_galeria/;swoje zdjęcia. Nie masz konta? http://chelm.naszemiasto.pl/rejestracja/;Zarejestruj się!
Masz firmę? http://chelm.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/twoj_obiekt/;Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? http://chelm.naszemiasto.pl/imprezy/twoja_impreza/;Poinformuj nas!

Jesteś na profilu KS - stronie mieszkańca miasta Chełm. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj