Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAnna

Chełm

Przeprowadzka studencka

2015-12-14 11:45:01

1. Zacznij od początku przeprowadzka studencka
Myślisz, że przeprowadzka polega na wrzuceniu wszystkiego co masz pod ręką w kartony? Nic bardziej mylnego! Zaczynasz nowy etap w życiu, więc warto pożegnać się z rzeczami, które na pewno Ci się nie przydadzą. Wciąż trzymasz jeszcze ten nietrafiony sweter, który dostałeś na gwiazdkę od cioci Ali? Przywiązujesz się do rzeczy i planujesz przeprowadzkę wraz z rodzinką pluszowych misiów? Nie chomikuj. Przyjmij zasadę – zabieram tylko to, co użyteczne.
2. Sporządź listę rzeczy, których potrzebujesz przeprowadzka studencka
Już niedługo pochłonie Cię sporządzanie notatek na wykładach, dlatego warto na rozgrzewkę sporządzić plan wyprowadzki z rodzinnego domu. Nikt się do tego nie przyzna, ale wszyscy lubimy ściągi – dlatego, jeśli wolisz skorzystać z gotowca, pobierz naszą Listę rzeczy, o których warto pamiętać przy przeprowadzce studenckiej. Poniżej zamieszczamy kilka podpowiedzi, które mogą naprowadzić Cię w organizacji przeprowadzki.
więcej na|: http://www.info.clicktrans.pl/przeprowadzka-studencka/

Jesteś na profilu Anna - stronie mieszkańca miasta Chełm. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj