Dodaj zdjęcie profilowe

avatarKamil

Chełm

I Świąteczny Koncert Charytatywny

2013-12-03 21:34:32

Już 19 grudnia o godzinie 17.00 w Chełmskim Domu Kultury odbędzie się niezwykły Świąteczny Koncert Charytatywny. Organizatorzy zbierać będą na leczenie sparaliżowanego Adriana Korpysza i 16-miesięcznego chorego na serce Aleksandra Spadło. Wystarczy tylko 5 zł aby wejść.

Pierwszy z nich, 3 lata temu uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Na skutek tego złamał piąty kręg kręgosłupa i przez to jest sparaliżowany. Jego największym marzeniem jest odzyskanie pełnej sprawności i powrót na studia. Aby to osiągnąć konieczna jest kosztowna i długotrwała rehabilitacja. Aleksander z kolei ma za sobą już dwie poważne operacje. Mimo to, stan chłopca z dnia na dzień się pogarsza. Aby dziecko mogło żyć, konieczne jest przeprowadzenie kolejnego zabiegu, tzw. drugiego etapu korekcji paliatywnej wady serca.

Wydarzenie jest tym ciekawsze, że jego organizacji podjęli się bardzo młodzi ludzie. Szóstka chełmian: Róża Fermus, Kamil Błaszczuk, Jakub Korpysz, Adrian Koszałka, Martyna Karwat i Katarzyna Kozak. Jak sami mówią, krzywda ludzka nigdy nie jest im obojętna i zawsze starają się wspierać potrzebujących. Na koncercie wystąpią m. in. : Kajson, Davidek, Agnieszka Kotek, Barbara Banach, NoName, Ulicy Dźwięk. Gorąco zapraszamy!

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/262893503858349/

Jesteś na profilu Kamil - stronie mieszkańca miasta Chełm. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj