21 lutego - Dzień Otwartych Drzwi w „Czwórce”

2015-02-24 10:18:11

Dzień Otwartych Drzwi w Szkole Podstawowej nr 4 w Chełmie przebiegał pod hasłem „Cyrk wita Was!”. Klasa III b przygotowała wspaniałe występy cyrkowe na prawdziwej arenie zachęcając maluchy i ich rodziców do wspólnej zabawy. Przyszli uczniowie odbyli również pierwszą w swoim życiu wycieczkę po szkole, uczestniczyli w zajęciach z zakresu edukacji przyrodniczej, polonistycznej, matematycznej i językowej. Największą atrakcją dla przedszkolaków okazała się sala integracji sensorycznej. Dzieci mogły doświadczyć złożoności procesu, poprzez który mózg otrzymuje informacje ze wszystkich zmysłów. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek w szkolnej kawiarence.
Dzień Otwartych Drzwi w „Czwórce” przebiegał w klimacie życzliwości, otwartości i akceptacji na indywidualność drugiego człowieka. Rodzice mieli okazję zapoznać się z ofertą placówki i porozmawiać z pracującymi w niej specjalistami. Kontynuacją Dnia Otwartego będą cykliczne spotkania pod hasłem „Czwartki z Czwórką” i udział w spotkaniach Szkolnego Ośrodka Terapii, które ułatwią przyszłym pierwszakom udany start w szkolne życie.

Jesteś na profilu Albin Gumienny - stronie mieszkańca miasta Chełm. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj