Wybierz region

Wybierz miasto

  Chełmski Jarmark Wielkanocny

  Nowy Tydzień
  Chełm, ul. Lwowska/14

  09:00 - 15:00 Niedziela, 25 marca

  • Brak informacji o cenie

  ZAPISY DLA WYSTAWCOW.
  Pokaż co potrafisz!
  Drodzy twórcy ludowi, rękodzielnicy, panie z kół gospodyń wiejskich i przedsiębiorcy - ruszyły zapisy na Chełmski Jarmark Wielkanocny!
  Redakcja „Nowego Tygodnia” zaprasza mieszkańców Chełma i regionu na kolejne świąteczne spotkanie podczas Chełmskiego Jarmarku Wielkanocnego – w niedzielę 25 marca. Spotkamy się, jak zawsze, w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie.
  Podczas Jarmarku odbędą się kiermasze wyrobów i produktów regionalnych oraz prezentacja i sprzedaż niepowtarzalnych ozdób i dekoracji związanych ze świętami Wielkiej Nocy. Tradycyjnie, nie obędzie się bez atrakcji dla najmłodszych, o które zadba Galeria Dziecięca Pokusa.
  Przy tej okazji zapraszamy panie z kół gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, firmy oraz osoby, które wykonują ozdoby wielkanocne: pisanki, koszyczki, palmy, stroiki, jak również przygotowują swojskie wędliny, wypieki i inne świąteczne przysmaki – do zaprezentowania i sprzedawania swoich wyrobów podczas Chełmskiego Jarmarku Wielkanocnego.
  Warto się pospieszyć, bo dysponujemy ograniczoną liczbą stoisk i boksów wystawowych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Matematyka: Uczeń podstawówki sobie poradzi z tymi zadaniami. A Ty?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.