Cement Gryf Chełm mistrzem Polski w zapasach kobiet. Sokół Lublin na 8. miejscu

Klaudia Szynkaruk
Cement-Gryf Chełm FB
Zawodnicy Cementu Gryf pokonali konkurencje i znaleźli się na pierwszym miejscu w rankingu Polskiego Związku Zapaśniczego za 2021 rok.

Cement Gryf Chełm został klubowym mistrzem Polski w zapasach kobiet. Lokalny klub zwyciężył w rankingu Polskiego Związku Zapaśniczego za 2021 rok. W zestawieniu uwzględnione zostały wyniki z zawodów krajowych oraz międzynarodowych w różnych kategoriach wiekowych.

Zawodnicy chełmskiego klubu zebrali aż 1605 pkt, co dało im znaczącą przewagę nad konkurentami. Zaraz za nimi na podium znalazła się Slavia Ruda Śląska z 720 punktami. Nie zabrakło w zestawieniu innego klubu z naszego województwa. Sokół Lublin znalazł się na 8. pozycji.

W męskim rankingu w stylu klasycznym Cement Gryf Chełm zajął 7. miejsce.