Żółtańce. Regionalne Zawody Rowerowe na Trenażach Żółtańce. Regionalne Zawody Rowerowe na Trenażach

Żółtańce. Regionalne Zawody Rowerowe na Trenażach (© pixabay.com)

Miłośnicy jazdy na rowerach nie muszą już przejmować się niedogodnymi warunkami atmosferycznymi. Urząd Gminy zaprasza do udziału w III Regionalnych Zawodach Rowerowych na Trenażerach Multimedialnych.

Rywalizacja odbędzie się 10 lutego w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Żółtańcach. Zgłoszeń można dokonywać poprzez wypełnienie karty i dostarczenie jej do 5 lutego bezpośrednio do Biura Promocji Gminy Chełm, które znajduje się w Pokrówce przy ul. Gminnej 18, sklepu Peleton w Chełmie przy ul. Lwowskiej 72 lub za pośrednictwem maila na biuropromocji@gmina.chelm.

Akcja ma na celu popularyzację sportów rowerowych wśród społeczności lokalnej, integrację społeczną oraz zwiększenie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. W zawodach mogą uczestniczyć zarówno uczniowie szkół, całe rodziny oraz mieszkańcy regionu.

Jak informują organizatorzy - każdy uczestnik zostanie przydzielony do odpowiedniej kategorii, a listy startowe zostaną udostępnione najpóźniej 8 lutego na stronie Urzędu Gminy. W dniu zawodów należy pobrać pakiet startowy w biurze. Same jazdy rozpoczną się o 10:00. Przewidzieliśmy nagrody rzeczowe, a najlepsi zawodnicy dodatkowo wezmą udział w Wielkim Finale BKOOL w Częstochowie.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!