Zawody pływackie. Medale dla LIDERA

Lider Chełm (opr. KS)
Zawody pływackie i kolejne medale dla chełmskiego Lidera.
Zawody pływackie i kolejne medale dla chełmskiego Lidera. Lider Chełm
Zawody pływackie, medale dla Lidera wywalczyli zawodnicy w wieku 11-12 lat. W sumie młodzi pływacy przywieźli pięć medali z rozgrywanej w Międzyrzecu Podlaskim IV rundy Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików.

Zawody pływackie. Medale dla Lidera - tekst nadesłany
Podopieczni trenera Mariusza Raćkowicza zajęli także II miejsce w klasyfikacji medalowej, ustępując jedynie drużynie Sparty Biłgoraj, a pokonując 10 innych klubów z Lubelszczyzny.

Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnęli: Karolina Dybcio, która w kategorii dziewcząt 12-letnich zajęła I miejsce na dystansie 200 m stylem klasycznym oraz III miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym. Weronika Borowiec – I miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym oraz V miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym.

W kategorii chłopców 11-letnich najlepiej wypadł Patryk Janiczuk, który był III na 50 m stylem motylkowym oraz V na dystansie 100 m stylem grzbietowym.

Blisko podium byli również Filip Gębicki, który w kategorii chłopców 12-letnich zajął V miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym oraz Patryk Półtorak – VI. Na dystansie 50 m stylem dowolnym chłopców 11-letnich.

Jak zwykle znakomicie wypadły nasze sztafety. Złote medale zdobyła sztafeta mieszana dwunastolatków na dystansie 4x50 m stylem zmiennym w składzie: Filip Gębicki, Karolina Dybcio, Weronika Borowiec i Mateusz Wójcik.

Czwarte miejsce zajęli: Michał Szulierz, Beata Furtak, Michał Kowalczuk i Kinga Cukrowska, którzy płynęli w sztafecie mieszanej 4x50 m stylem dowolnym. Na VI miejscu zakończyła z kolei rywalizację sztafeta
4x50 m zmiennym jedenastolatków, w której płynęli: Błażej Cukrowski, Patryk Półtorak, Patryk Janiczuk i Norbet Śluz.

Zawody pływackie i medale dla Lidera to kolejny ogromny sukces gratulujemy młodym zawodnikom i życzymy kolejnych tak znakomitych wyników!