Wojewódzkie Zawody „Szkolna Liga Strzelecka". Drużyny z Chełma na podium!

KR
Wojewódzkie Zawody „Szkolna Liga Strzelecka". Drużyny z Chełma na podium! SJ
Odbyły się Wojewódzkie Zawody „Szkolna Liga Strzelecka”. Jest to cykl rozgrywek z broni pneumatycznej oraz kulowej objętych patronatem Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Biorą w nich udział czteroosobowe drużyny zgłaszane przez dyrektorów szkół. W ostatniej edycji wzięło udział 18 zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych i 7 ze szkół gimnazjalnych.

I Liceum Ogólnokształcące w składzie Mikołaj Nowosad, Michał Nowosad, Mateusz Pruszkowski i Damian Siedlecki, zajęło trzecie miejsce, z jednym punktem straty do miejsca drugiego.

Reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie do której należeli Julia Łoś, Natalia Kamińska, Aleksandra Dachnowska i Miłosz Worobij z trzema punktami straty uplasowała się na miejscu czwartym.

W klasyfikacji gimnazjów wygrało, z przewagą niemal 20 punktów nad miejscem drugim, Gimnazjum nr 7 w Chełmie. Tu w drużynie startowali Natalia Kędzierawska, Julia Kędzierawska, Grzegorz Kryszczuk, Robert Palladino.

Drugie miejsce zajęło Gimnazjum w Sawinie reprezentowane przez Huberta Kaniewskiego, Pawła Kaniewskiego, Kubę Krzeszczyka oraz Michała Błaszczuka.

W klasyfikacji indywidualnej występ ten również należał do udanych, zawodnicy Jana Dąbskiego zdobyli znaczną część z puli miejsc medalowych. Poniżej szczegółowe wyniki: