Black red white w Chełmie

Black Red White w Chełmie

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już w piątek (2.08) otwierają salon Black Red White w Chełmie. Wielkiemu otwarciu sklepu meblowego przy ul. Kolejowej 59/61 będą towarzyszyć liczne promocje. Wszystkie meble będzie można kupić 20 procent taniej.

Nowy salon Black Red White w Chełmie powstał w dawnym Meblohurcie. Sklep, podobnie jak jego poprzednik ma trzy poziomy. Łączna powierzchnia to ponad 2 tys. m2.

Wewnątrz na klientów czeka 80 zaaranżowanych pokoi dziennych i młodzieżowych, sypialni, jadalni, gabinetów oraz przedpokoi. Natomiast osoby zainteresowane urządzeniem kuchni będą mogły obejrzeć i wypróbować interesujący ich asortyment w dziesięciu aranżacjach.

Z okazji otwarcia sklepu meblowego Black Red White w Chełmie przygotowano atrakcyjne promocje. Wybrane kolekcje mebli pokojowych, młodzieżowych, tapicerowanych i kuchennych, a także jadalni oraz sypialni będzie można kupić nawet 20 procent taniej.

Wyjątkowo, tylko w dniach 2-4 sierpnia w cenach niższych o 20 procent będzie można kupić wszystkie meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz z oferty Black Red White.

Firma Black Red White oferuje również darmowy transport na terenie Chełma. Promocyjne oferty obowiązywać będą od 2 do 12 sierpnia.


Nasze serwisy:
Imprezy w Chełmie. Zapowiedzi i relacje
Luźny serwis - Z przymrużeniem oka
Chełmski informator miejski: taksówki, banki, szkoły, kościoły

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!