Pierwszy Paczkomat w Chełmie ma stanąć w TESCO jeszcze do końca września

Pierwszy Paczkomat w Chełmie ma stanąć w TESCO jeszcze do końca września. Zdjęcie ilustracyjne (© archiwum/polskapresse/Jacek Babicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Takie zamierzenie ma firma InPost. Skrzynki pocztowe staną najprawdopodobniej jeszcze do końca września w TESCO w Chełmie.

Nasi czytelnicy wielokrotnie pytali o kwestię ustawienia Paczkomatów w Chełmie. Postanowiliśmy zapytać o tę kwestię firmy InPost. W odpowiedzi dostaliśmy e-maila w którym czytamy – InPost jest w trakcie ogólnopolskiej akcji związanej z relokacją dotychczasowych maszyn i jednocześnie instalowaniem nowych urządzeń. Informujemy, że pod Paczkomat InPost wytypowane zostało miejsce w TESCO przy ul. Lwowskiej 24 w Chełmie – pisze Urszula Głowicka, dyrektor Działu Korporacyjno-Technologiczny Genesis PR.

Paczkomaty InPost jest to nic innego jak system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Przykładowo zamawiając towar przez Internet, po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - otrzymamy SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy już tylko wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

Usługa paczkomatów jest bardzo wygodna przede wszystkim ze względu na czas dostawy zamówionego towaru. W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy. Na odbiór zamówienia każdy klient ma trzy dni.

– Mam nadzieję, że firma dotrzyma obietnicy, bo do tej pory żeby odebrać przesyłkę z paczkomatu musiałem jechać albo do Lublina albo do Zamościa, co się kompletnie nie opłacało – mówi Łukasz Żukowski z Chełma.Nasze serwisy:
Imprezy w Chełmie. Zapowiedzi i relacje
Luźny serwis - Z przymrużeniem oka
Chełmski informator miejski: taksówki, banki, szkoły, kościoły

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

paranoja (gość)

Ula córka Marka ? no i nie ma nepotyzmu , nie , nie , nie :) Marta córka Bogdana , syn Marka , itd - PARANOJA !

ja (gość)

łukasz ż - "mądry inaczej" ? a nie lepiej było wysyłać i odbierac z poczty? no chyba że się lubi jeździć ;)