Turka: Śmiertelny wypadek. Na miejscu zginęło dwóch mężczyzn

Wypadek w Turce (gm. Dorohusk) wydarzył się w niedzielę około północy. Dwóch młodych mężczyzn zginęło na miejscu. Trzeci z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala. Rozpędzone BMW ścięło kilka drzew i uderzyło dachem w kolejne. Mężczyźni nie mieli zapiętych pasów.

Turka. Śmiertelny wypadek. Przyczyna? Nadmierna prędkość!
Mężczyźni jechali od strony Dubienki w kierunku Dorohuska. W miejscowości Turka kierowca stracił panowanie nad rozpędzonym samochodem. Tam doszło do wypadku.
– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewa – wyjaśnia Ewa Czyż, rzecznik prasowy chełmskich policjantów.

Turka. Śmiertelny wypadek. Bokiem "ścinali" drzewa na swojej drodze!
Jak twierdzą policyjni technicy, auto przez kilkanaście metrów sunęło się bokiem i "ścinało" kolejno drzewa na swojej drodze. Później pojazd wyrzuciło w powietrze i auto uderzyło dachem w kolejne drzewo. Pasażerowie i kierowca auta nie mieli zapiętych pasów. Wszystkich, policjanci i ratownicy znaleźli poza samochodem. Najprawdopodobniej wylecieli oni z pojazdu.

Turka. Śmiertelny wypadek. Po raz kolejny zginęli młodzi ludzie
W BMW podróżowali trzej mężczyźni w wieku około 18-24 lata. Jeden ze zmarłych nadal nie został zidentyfikowany. Policjanci nie wiedzą kto kierował BMW. Nie ma również świadków wypadku. Jedyny, 18-letni, mężczyzna, który przeżył wypadek, nic nie pamięta. – Od tego mężczyzny została zabezpieczona krew do badań. Prowadzone w tej sprawie czynności pozwolą na wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia, w tym również na ustalenie osoby kierującej tym samochodem – dodaje Czyż.Nasze serwi
∨ Czytaj dalej

sy:

Imprezy w Chełmie. Zapowiedzi i relacje
Luźny serwis - Z przymrużeniem oka
Chełmski informator miejski: taksówki, banki, szkoły, kościoły

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!