Dziś jest niekwestionowaną gwiazdą. Na swój sukces pracowała ciężko przez wiele lat prezentując się fanom w wielu różnych odsłonach. Zobaczcie, jak zmieniała się Beata Kozidrak.


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sceptyk (gość)

Powinno być napisane - była gwiazda PRL-u. Obecnie to dosyć podstarzała pani, zaniedbana (opasła), znerwicowana (widać nerwowe tiki w czasie wywiadu), o przeciętnym głosie chórzystki, o guście dość kiepskim i ubierająca się i zachowująca jak "dzidzia-pryk (określenie Hanny Bakuły tego typu kobiet. O byłym mężu to szkoda wspominać. Facet zupełnie bez klasy, też spasiony, poleciał na takie "nie wiadomo co" (to o kochance), przez co zburzył spokój całej rodzinie i w chamski sposób w ten sposób podziękował żonie za dotychczas spędzone razem lata. Teraz będzie u nich równia pochyła w dół (sprzedaż domu, spadek dochodów, odium społeczne, utrata stabilności finansowej). I po co to było ?
Teraz oboje zachowują się sztucznie, z fałszywym uśmieszkiem na twarzy, grają kiepską komedię. "Wielka sława to żart ....", czyście Państwo tego nie wiedzieli ?