Tegoroczni maturzyści z I LO w Chełmie bawili się w sobotę, 11 stycznia, na studniówce. Bal zgodnie z tradycją odbył się w szkolnej hali sportowej. W tym roku impreza była przygotowana w stylu Jamesa Bonda. Było tajemniczo, stylowo i bardzo elegancko.

Tuż przed tradycyjnym polonezem uczniowie podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud nauczania i wychowania. Były również życzenia dla tegorocznych maturzystów od zaproszonych gości. Teresa Kiwińska dyrektor I LO życzyła młodzieży doskonałej zabawy i dobrze zdanej matury.


Studniówka I LO w Chełmie 2014 - zobaczcie zdjęcia!

Nasze serwisy:
Imprezy w Chełmie. Zapowiedzi i relacje
Luźny serwis - Z przymrużeniem oka
Chełmski informator miejski: taksówki, banki, szkoły, kościoły

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

hs (gość)

Zgadzam sie autorem artykułu było stylowo i bardzo elegancko, niestety klimatu Jamesa Bonda raczej nie widać na załączonym foto ze względu na fatalną jakość zdjęć. Bez porównania lepszej jakości zdjęcia są na Facebook,Tam można zobaczyć klimat, styl i elegancję a przede wszystkim staranne przygotowanie zarówno organizatorów jak i uczestników.