Poważne utrudnienia na przejściu granicznym w Dorohusku - Jagodzin Poważne utrudnienia na przejściu granicznym w Dorohusku - Jagodzin

Poważne utrudnienia na przejściu granicznym w Dorohusku - Jagodzin (© archiwum nm)

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie informuje, że od marca do maja nastąpią utrudnienia na drogowym przejściu granicznym Dorohusk-Jagodzin.

Od 12 marca do 12 maja mają obowiązywać ograniczenia dla ponadnormatywnych środków transportu. Takie zawiadomienie przekazała Państwowa Służba Finansowania Ukrainy Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie. Maksymalne parametry pojazdów dopuszczone do przekraczania przejścia granicznego w Jagodzinie będą wynosić:

· kierunek: wjazd na Ukrainę, maksymalna szerokość - 4,40 m
· kierunek: wyjazd z Ukrainy, maksymalna szerokość - 4,00 m

Dodatkowo, ze względu na prace modernizacyjne realizowane na Ukrainie samochody osobowe i ciężarowe mogą poruszać się na terenie przejścia Jagodzin tylko jednym pasem.

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!