(© tom/Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W niedzielę dwóch pijanych mężczyzn ukradło rowerek wodny. Jak tłumaczyli policjantom mieli daleko do domku i chcieli skrócić sobie drogę przepływając przez jezioro.

– W niedzielę tuż po godzinie 3 nad ranem dyżurny włodawskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, o kradzieży roweru wodnego, który był przymocowany stalową linką do pomostu – informuje Daniel Eustrat, rzecznik włodawskich policjantów.

Właściciel sprzętu straty oszacował na kwotę 6 tysięcy złotych.Policjanci, którzy przyjechali na miejsce dość szybko ustalili złodziei. Obaj mężczyźni pływali właśnie po Jeziorze Białym.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani podczas cumowania skradzionego roweru po drugiej stronie jeziora. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Warszawy.
– 26 i 27-latek w chwili zatrzymania mieli ponad promil alkoholu w organizmie – dodaje Eustrat.

Obaj amatorzy wodnego sprzętu swoje zachowanie tłumaczyli zmęczeniem. Wracając z dyskoteki chcieli skrócić sobie drogę. Pomyśleli, że najlepszym sposobem będzie przepłynięcie jeziora na rowerku wodnym.

Obaj mężczyźni noc spędzili w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, gdzie trzeźwieli. O ich losie zdecyduje prokurator.

– Za kradzież zgodnie z kodeksem karnym grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 – dodaje Eustrat.


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!