Nad zalewem w Tuligłowach 240 morsów weszło do wody pobijając tym samym zeszłoroczny rekord. Event organizował klub Krasnostawskie Karpie. Do zabawy zaproszono wielbicieli zimowych kąpieli z całego województwa.

Do przerębla w kształcie karpia weszli przedstawiciele morsów z Krasnegostawu, Chełma, Lublina i Zamościa. – To już kolejna próba bicia rekordu. - W tamtym roku było nas 97 osób – mówi Marek Sikorski, prezes klubu Krasnostawskie Karpie. – Obawialiśmy się, że pogoda pokrzyżuje nasze plany, ale udało się ustanowić kolejny rekord!

Po kąpieli uczestnicy imprezy bawili się wspólnie przy ognisku rozgrzewając się żurkiem i kiełbasą. Każdy kto wszedł do wody otrzymał pamiątkowy certyfikat. Goście przygotowali dla gospodarzy niespodziankę w postaci tortu.
- Mamy nadzieję, że impreza wpisze się na stałe i będzie odbywać co roku – dodaje prezes.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!