Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego, Kierownik Posterunku Policji w Sawinie, ekspert Wydziału Kryminalnego, a także ekspert Zespołu Kadr i szkolenia – czterech funkcjonariuszy odeszło na emeryturę.

Czterech funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie odeszło ze służby w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne. Po 30 latach służby z mundurem pożegnali się: Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego asp. szt. Tomasz Błaziak, Kierownik Posterunku Policji w Sawinie asp. szt. Tadeusz Kendzierawski oraz ekspert Wydziału Kryminalnego podinsp. Mirosław Weskida. Natomiast ekspert Zespołu Kadr i szkolenia podinsp. Andrzej Florek służbę pełnił blisko 27 lat.

- Słowa podziękowania za codzienną służbę, profesjonalną realizację zadań, zaangażowanie oraz wkład pracy na zajmowanych stanowiskach oraz życzenia pomyślności i realizacji dalszych planów odebrali z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie insp. Mariusza Siegiedy oraz jego zastępców – mówi podkom. Ewa Czyż.

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  piotr (gość)

  jeszcze powinni kilkanaście lat zapier.... tak jak wszyscy którzy na to płacą. Chory kraj młodzi emigrują bo nie chcą tej uprzywilejowanej bandy utrzymywać, bo dla siebie nie zarobią.

  dicu (gość)

  na zdj nr 5 dokładnie widać że czas na emeryturę. pokrzywione to, wyglądają jak "wyjdź mi stąd". żenada