(© sxc.hu)

Imieniny 13 marca obchodzi Bożena i Marek. Złóż życzenia imieninowe solenizantom i dowiedz się co znaczą ich imiona. Solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego.

Imieniny 13 marca świętuje: Bożena


Bożena to osoba bezpośrednia i bardzo życzliwa, pogodnie nastawiona do życia. Potrafi cieszyć się małymi rzeczami. Chętnie pomaga innym, nie domagając się niczego w zamian.

Imieniny 13 marca świętuje: Marek


Marek to mężczyzna spokojny, skryty, lojalny i bardzo pracowity. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i wyjść cało z każdej opresji, dzięki swojej pewności siebie. Posiada indywidualność twórczą, lubi sztuki piękne, ma szansę odnieść sukces literacki. Marek lubi wolność myśli i działania, nie cierpi, gdy ktoś narzuca mu swoje plany. Uwielbia przyrodę, smaczne potrawy, modne ubiory oraz wygody. Jest dobrym mężem, znakomitym ojcem oraz szanowanym obywatelem.


POLECAMY:

Druga w historii miasta Manifa przeszła przez Lublin [ZDJĘCIA, WIDEO]

ZooPark Lublin. Od rybki i kota aż do konia. Można było zobaczyć zwierzęta małe i duże [ZDJĘCIA]

Najseksowniejsze imiona. TOP 15! Sprawdź, czy jesteś na liście

Test na nowe prawo jazdy 2018. Odpowiesz na te 12 pytań? [QUIZ]


Rozrywka

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

bumerang (gość)

Dużo szczęścia i miłości wszystkim Bożenom i Markom (nocnym też ) :)
Jest taki mały Julek, któremu możemy pomóc, zostało tylko 60000 tyś. Jeśli możecie wysłać?
sms 72365
treśc S9383
Dobro powraca :)