Sprawdź, swój horoskop dzienny na 9 marca i zobacz, co cię czeka.

Wodnik (20.01-18.02)
Po drobnych problemach, jakie doskwierały Ci ostatnio, w przyszłym tygodniu nie będzie śladu. Wszystko dzięki drobnym kompromisom i życzliwym gestom.

Ryby (19.02-20.03)
Przez najbliższy tydzień będą absorbować Cię obowiązki, które nie należą do Twoich ulubionych zajęć. Na szczęście znajdzie się ktoś, kto zechce Ci trochę pomóc.

Baran (21.03-19.04)
Za kilka dni uda Ci się zrealizować jeden z odkładanych „na później” pomysłów. Wszystko dzięki temu, że przejdziesz do ofensywy i przestaniesz oglądać się za siebie.

Byk (20.04-20.05)
W przyszłym tygodniu niektóre sprawy mogą Ci się wymykać spod kontroli. Przyczyni się do tego nie tylko nadmiar obowiązków, ale także presja wywierana na Ciebie przez mało życzliwe osoby.

Bliźnięta (21.05-21.06)
Kilka osób może w najbliższych dniach próbować wpływać na Twoje decyzje i „przeciągać” Cię na swoją stronę. Uważaj, bo w wielu przypadkach będą temu towarzyszyć niecne intencje i obłuda.

Rak (22.06-22.07)
Nuda Ci nie grozi. Niemal każdego dnia przyszłego tygodnia życie będzie pisało Ci ekscytujące scenariusze, bardzo często obsadzając Cię przy okazji w głównej roli.

Lew (23.07-22.08)
Mierz w przyszłym tygodniu siły na zamiary. Jeśli zauważysz, że nie jesteś w stanie czemuś podołać, lepiej się za to nie zabieraj. Nie obawiaj się - nikt nie posądzi Cię o słabość.

Panna (23.08-22.09)
Kłopotliwa sytuacja z początku tygodnia zrodzi Ci przykre konsekwencje na kolejne dni. Postaraj się szybko ją wyjaśnić, bo brak reakcji może przynieść opłakane skutki.

Waga (23.09-22.10)
Po niedzieli przyjdzie Ci stawić czoło dużemu wyzwaniu. Jeśli sobie z nim poradzisz - gwarantowane nie tylko satysfakcja, ale również spora gratyfikacja finansowa.

Skorpion (23.10-21.11)
Przed Tobą tydzień sprzyjający podejmowaniu trudnych i odpowiedzialnych zadań. Zapałem i chęcią do pracy wzbudzisz nawet lekką irytację niektórych osób...

Strzelec (22.11-21.12)
Niech nie wchodzą Ci w drogę osoby, które składały obietnicę, a teraz próbują się z tego wycofywać. Dla takiej postawy nie będzie z twojej strony żadnej pobłażliwości.

Koziorożec (22.12-19.01)
Przypadkowa rozmowa zainspiruje Cię do zmian w Twoim życiu. Zabierzesz się za nie już na początku przyszłego tygodnia.

POLECAMY:

Bieg Tropem Wilczym 2018 w Lublinie. Ponad 600 osób oddało hołd Żołnierzom Wyklętym (ZDJĘCIA, WIDEO ZE STARTU)

Na co pójdzie 1 procent z naszych podatków w woj. lubelskim? Będą łóżka, paliwo, karma, samochód i turnusy

Eurostat: Woj. lubelskie najbiedniejszym regionem w Polsce i jednym z najuboższych w Unii Europejskiej

Top lubelskie marki [QUIZ]. Znasz je wszystkie?


Zobacz też: Pogoda na dzień (09.03.2018) | LUBELSKIE


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!