Horoskop dla Ciebie na poniedziałek Horoskop dla Ciebie na poniedziałek

Przed tobą dzień bardzo dobrych wiadomości. Zobacz horoskop dla Ciebie na poniedziałek, 12 marca.

Horoskop dla Ciebie na poniedziałek, 12 marca


Wodnik (20.01 - 18.02) Ważnymi zadaniami zajmuj się dzisiaj osobiście. Nie angażuj innych osób, bo czyjeś nieodpowiedzialne zachowanie i chęć pokazania się może wpędzić cię w spore kłopoty.

Ryby (19.02 - 20.03) Przed tobą dzień bardzo dobrych wiadomości. Pomyślne wieści będą miały dla Ciebie nawet osoby, za sprawą których dotychczas uśmiech rzadko gościł na twojej twarzy.

Baran (21.03 - 19.04) Chętnie zaangażujesz się dziś w przedsięwzięcia innych osób. Nie odtrącisz ani jednej wyciągniętej w twoją stronę ręki, chętnie pomożesz nawet ludziom, za którymi nie przepadasz.

Byk (20.04 - 20.05) Musisz dzisiaj zmodyfikować nieco swoje plany. Będzie trochę zamieszania, ale dość szybko dostosujesz się do nowej sytuacji.

Bliźnięta (21.05 - 21.06) Z łatwością osiągniesz dzisiaj porozumienie w sprawie, która od jakiegoś czasu cieniem kładła się na twoje relacje z bliską osobą.

Rak (22.06 - 22.07) Ktoś doceni dzisiaj twoją kreatywność i zaangażowanie. Możesz w związku z tym oczekiwać czegoś więcej niż podziękowania.

Lew (23.07 - 22.08) Przed tobą dzień, którego raczej nie zapamiętasz na długo. Życie potoczy się dość sennie, nie będzie żadnych niespodzianek ani zwrotów akcji rodem z filmów sensacyjnych.

Panna (23.08 - 22.09) Coraz wyższe temperatury i mocniejsze promienie marcowego słońca wprowadzą cię dzisiaj w doskonały nastrój. Swoim optymizmem chętnie podzielisz się z innymi.

Waga (23.09 - 22.10) Przypatrz się dzisiaj uważniej stanowi swoich finansów i możliwości znalezienia oszczędności. Prawdopodobnie jakieś ciekawe, ale proste rozwiązanie przyjdzie ci do głowy.

Skorpion (23.10 - 21.11) Łatwo zjednasz kilka osób do swojego pomysłu, choć na początku niektórzy będą pukać się w czoło i mówić, że to jest szaleństwo.

Strzelec (22.11 - 21.12) Przed tobą pracowity dzień. Nowe zadania sprawią, że na odpoczynek nie znajdziesz ani chwili. Ale wieczór ci wszystko wynagrodzi.

Koziorożec (22.12 - 19.01) Będą cię dzisiaj rozpierać energia i ambicja. Mało kto dotrzyma ci kroku. Niektórzy wyrażą nawet w związku z tym niezadowolenie.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: