Gm. Siennica Różana: 22-latek utopił się w zalewie

Około godziny 2 w nocy w poniedziałek strażacy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który utopił się w zalewie w gm. Siennica Różana.

Zdjęcie ilustracyjne
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Zdjęcie ilustracyjne (© KS/Archiwum)

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów grupa pięciu znajomych wracając z festynu postanowiła wykąpać się w zalewie w Kozieńcu. Do wody poszła czwórka znajomych, dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Na brzegu został 31-letni kierowca. – 22-latek brodził w wodzie, po pewnym czasie mężczyzna zniknął z zasięgu wzroku kierowcy. Znajomi rozpoczęli poszukiwania 22-latka – wyjaśnia Marzena Skiba, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Gdy grupa znajomych nie mogła znaleźć ciała 22-latka wezwała policję, straż pożarną i pogotowie. – Zgłoszenie otrzymaliśmy od osób postronnych, strażacy przeszukali zbiornik przy użyciu łodzi – mówi Adam Niemczyk, rzecznik prasowy krasnostawskich strażaków. Po kilku minutach akcji poszukiwawczej udało się odnaleźć ciało mieszkańca gm. Łopiennik Górny.

Jak udało się nam ustalić znajomi wcześniej spożywali alkohol. – Trójka znajomych była pod wpływem alkoholu – dodaje Skiba. Wśród nich znalazła się również 15-letnia dziewczyna.

Ciało decyzją prokuratora zostało przewiezione do prosektorium. Dokładną przyczynę śmierci ustali sekcja zwłok.

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
∨ Czytaj dalej


Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię