Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne (© KS/Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Około godziny 2 w nocy w poniedziałek strażacy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który utopił się w zalewie w gm. Siennica Różana.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów grupa pięciu znajomych wracając z festynu postanowiła wykąpać się w zalewie w Kozieńcu. Do wody poszła czwórka znajomych, dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Na brzegu został 31-letni kierowca. – 22-latek brodził w wodzie, po pewnym czasie mężczyzna zniknął z zasięgu wzroku kierowcy. Znajomi rozpoczęli poszukiwania 22-latka – wyjaśnia Marzena Skiba, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Gdy grupa znajomych nie mogła znaleźć ciała 22-latka wezwała policję, straż pożarną i pogotowie. – Zgłoszenie otrzymaliśmy od osób postronnych, strażacy przeszukali zbiornik przy użyciu łodzi – mówi Adam Niemczyk, rzecznik prasowy krasnostawskich strażaków. Po kilku minutach akcji poszukiwawczej udało się odnaleźć ciało mieszkańca gm. Łopiennik Górny.

Jak udało się nam ustalić znajomi wcześniej spożywali alkohol. – Trójka znajomych była pod wpływem alkoholu – dodaje Skiba. Wśród nich znalazła się również 15-letnia dziewczyna.

Ciało decyzją prokuratora zostało przewiezione do prosektorium. Dokładną przyczynę śmierci ustali sekcja zwłok.

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!