Chełm: Zasypane śniegiem miasto ZDJĘCIA

Przez cały weekend w Chełmie i okolicach intensywnie padał śnieg. Dodatkowo silny wiatr nanosił na ulice biały puch tworząc zaspy.

1/26
dj

Zasypane śniegiem miasto

O ile najmłodsi cieszyli się z kolejnych centymetrów śniegu, tak kierowcy narzekali na stan dróg, a piesi na stan chodników. Na wielu ulicach jeszcze w niedzielę późnym popołudniem zalegała gruba warstwa błota pośniegowego. Na chodnikach widać było, że podczas weekendu nikt nawet nie próbował ich odśnieżać, z dachów zwisały ogromne sople lodu i czapy śniegu.

- Najgorsze jest to, że osoby odśnieżające okolice swoich posesji na osiedlach "domkowych" wyrzucają śnieg wprost na ulice - mówi Pan Marek, mieszkaniec osiedla Działki. - Pewnie myślą, że przejeżdżający pług wszystko zgarnie, jednak pługów tu nie widać...

Jak wyglądają Wasze osiedla (chodniki, ulice)? Co sądzicie o stanie głównych ulic? Dzielcie się swoimi opiniami w komentarzach. Zdjęcia wysyłajcie na chelm@naszemiasto.pl. Opublikujemy je na naszym portalu.

Nasze serwisy:
Imprezy w Chełmie. Zapowiedzi i relacje
Luźny serwis - Z przymrużeniem oka
Chełmski informator miejski: taksówki, banki, szkoły, kościoły

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia.
∨ Czytaj dalej

Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

dj dj
źródło: Naszemiasto.pl

Więcej na temat

Komentarze (5)

avatar
avatar
mk (gość)

Tak się dzieje nie tylko w mieście, ale też na terenie gminy. W tym czasie miałam jechać do Krasnegostawu, jadąc przez Pokrówkę, myślałam, że zawrócę, bo śniegu było tyle, że samochód nie dawał rady jechać tylko ślizgał się na boki. W powiecie krasnostawskim, nie tylko w mieście, ale też na drogach wiejskich tego samego dnia były czarne drogi, i co chwilę jechał albo traktor albo duża odśnieżarka. Po powrocie, wieczorem u nas dalej nic się nie zmieniło, to ja się pytam czy wójt albo pani prezydent nie jeżdżą samochodami i nie widzą co się dzieje? Inwestycje to potrafią pokazać, ale przed wyborami, a zima w grudniu i styczniu po raz kolejny zaskakuje! Należy się zastanowić kogo wybieramy do reprezentowania naszych interesów!

avatar
Jaa (gość)

to jest jakaś porażka ! zamiast odśnieżyc ulice jak jeszcze widac troche asfaltu, to czekają az samochody wszystko ubiją i zostaje pozniej GRUBA warstwa lodu, a pług pogłaska to co sie da z wierzchu.

a władza ma to dalekoo.... szczególnie gminy chełm..........

Wybierz kategorię