II bicie rekordu przez klub morsów Krasnostawskie Karpie II bicie rekordu przez klub morsów Krasnostawskie Karpie

II bicie rekordu przez klub morsów Krasnostawskie Karpie (© Klub Morsów Krasnostawskie Karpie)

Klub morsów Krasnostawskie Karpie szykuje się do bicia rekordu morsów kąpiących się w przeręblu Zalewu Tuligłowy. W poprzedniej edycji wzięło udział 97 osób.

Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę 28 stycznia o godzinie 12:00. To już II bicie rekordu przez klub morsów. W tamtym roku wielbiciele zimowych kąpieli również spotkali się przy tym zbiorniku. Po ustanowieniu rekordu organizatorzy zapewniają ognisko, poczęstunek i dużo dobrej zabawy.

- W tamtym roku zebrało się 97 osób, liczymy na to, że w tym ta liczba wzrośnie dwukrotnie. Obawiamy się nieco o warunki atmosferyczne, ale myślę, że nic nas nie odstraszy. – Mówi Marek Sikorski, członek klubu i dodaje: - Zapraszamy wszystkich którzy sympatyzują z zimowymi kąpielami na świeżym powietrzu. Zapraszamy również wszystkich którzy chcą, ale się boją oraz sympatyków uśmiechu i kibiców zimowych sportów ekstremalnych.

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!