Chełm. Tropem Wilczym, bieg pamięci żołnierzy wyklętych Chełm. Tropem Wilczym, bieg pamięci żołnierzy wyklętych

Chełm. Tropem Wilczym, bieg pamięci żołnierzy wyklętych (© mat.nadesłane)

W Parku Miejskim odbędzie się kolejna edycja biegu Tropem Wilczym. Organizatorem imprezy jest Fundacja Wolność i Demokracja oraz Chełmskie Towarzystwo Samorządowe pod patronatem honorowym Beaty Mazurek wicemarszałek sejmu.

Bieg odbędzie się 4 marca 2018 r. w Parku Miejskim w Chełmie. Nadal trwają zapisy, pakiet startowy będzie można odebrać 2 i 3 marca w biurze zawodów w godz. 10:00 - 17:00 w Chełmie przy ul. Lwowskiej 13C ( I piętro ). W wyjątkowych sytuacjach będzie można odebrać pakiet w dniu zawodów, lecz nie później niż godzinę przed ich rozpoczęciem.

Impreza odbędzie się w Parku Miejskim w Chełmie. Długość tras organizowanych Biegów to dystans 1963 m tzw. honorowy oraz dystans 5,6 km bieg główny. Prawo do startu mają osoby, które ukończyły 13 lat (dotyczy biegu głównego) oraz 8 lat (dotyczy biegu honorowego). Wszyscy niepełnoletni zobowiązani są do dostarczenia pisemnego pozwolenia na udział w zawodach podpisanego przez rodziców lub opiekunów.

PROGRAM ZAWODÓW
• godz. 12:00 – start biegu honorowego na dystansie 1963 m;
• godz. 12:40 – start biegu głównego na dystansie 5,6 km;
• godz. 13:40 - wręczenie pucharów;
• godz. 15:00 – zakończenie imprezy.

Rejestracji zawodników można dokonywać za pośrednictwem linku

Z miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!