Chełm. „Pub Quiz” w Champion Sport Club. Dołącz do zabawy! Chełm. „Pub Quiz” w Champion Sport Club. Dołącz do zabawy!

Chełm. „Pub Quiz” w Champion Sport Club. Dołącz do zabawy! (© Cahmpion Sport Club)

Zbierz drużynę, odpowiadaj na pytania i zgarniaj nagrody, w tym gotówkę! „Pub Quiz” to zabawa w której liczba uczestników jest dowolna. Mogą to być pojedyncze osoby lub drużyny, których skład również nie jest limitowany. Każda z drużyn wymyśla swoją nazwę oraz wybiera przedstawiciela, który w razie potrzeby jest łącznikiem pomiędzy prowadzącym a zespołem.

Już dziś w Champion Sport Pub o 19:00 rozpocznie się „Pub Quiz”. to forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu posiadanych wiadomości z różnych dziedzin, np. kino, sport, geogra „Jeden z dziesięciu", których głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania przez uczestników gry z tą różnicą, że udział w nim może wziąć każdy, bez wstępnych eliminacji.

W pierwszej części „Pub Quizu” zadawane są pytania, na które drużyna udziela odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartach. W drugiej części prowadzący podaje odpowiedzi, aby uczestnicy mogli porównać je ze swoimi. Za każdą prawidłową odpowiedź drużyna otrzymuje jeden punkt, a za odpowiedź błędną lub jej brak - zero. Wygrywa drużyna, która uzyska najwięcej punktów.

Oczywiście, jak w każdej grze, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, na przykład: gotówka, czy talon do wykorzystania w barze!

ZOBACZ TEŻ: Quiz o Lublinie

Z miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!