W środę odbyło się uroczyste spotkanie służb mundurowych powiatu chełmskiego z okazji Świąt Wielkanocnych. Mundurowi i przedstawiciele chełmskiego samorządu spotkali się w Chełmskim Ośrodku Wsparcia Bliźniego „Caritas”.

– W spotkaniu uczestniczyli: zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, Komendant Miejski Policji w Chełmie, Zastępcy Komendanta oraz kadra kierownicza jednostki – wylicza Ewa Czyż, rzecznik prasowy chełmskich policjantów.

Obok przedstawicieli służb mundurowych na wspólnym spotkaniu pojawili się również przedstawiciele duchowieństwa oraz władz samorządowych. – Spotkanie uświetnione zostało występem młodzieżowego chóru – dodaje Czyż.

W oczekiwaniu na nadchodzące święta poświęcone zostały przygotowane z tej okazji potrawy. Na zakończenie nie zabrakło życzeń z okazji nadchodzących świąt.Nasze serwisy:
Imprezy w Chełmie. Zapowiedzi i relacje
Luźny serwis - Z przymrużeniem oka
Chełmski informator miejski: taksówki, banki, szkoły, kościoły

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!