W najbliższy piątek ulicami Chełma tradycyjnie przejdzie Orszak Trzech Króli, a w Chełmskim Dom Kultury odbędą się dwa koncerty charytatywne.

W piątek, 6 stycznia obchodzona jest Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Już po raz siódmy ulicami Chełma przejdzie Orszak Trzech Króli.

Rozpocznie się on mszą św. o godz.11 w Bazylice, następnie o godzinie 12 mieszkańcy miasta przejdą z orszakiem do szopki na Placu Łuczkowskiego, gdzie około godz. 12.45 planowane jest zakończenie połączone z kolędowaniem.

Zobacz też: Chełm. Orszak Trzech Króli tradycyjnie przeszedł ulicami miasta (ZDJĘCIA, WIDEO)

Tego dnia o godzinie 16 i 19 Chełmski Dom Kultury organizuje dwa charytatywne koncerty kolęd i pastorałek „Cicha noc”. Całkowity dochód z koncertów przekazany zostanie na rzecz chełmskich rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Bilety w cenie 20 zł (10 zł ulgowy dla dzieci do lat 12) do nabycia w ChDK i kinie Zorza.Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!