Integracja rodzi się w sercu” to hasło przewodnie festynu, który zorganizowała 25 maja Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmie wspólnie z Radą Osiedla „Działki” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Chełm. Okazją do wspólnego świętowania i zabawy uczniów i mieszkańców osiedla były 18 urodziny kształcenia integracyjnego w Szkole Podstawowej nr 4 oraz zbliżający się Dzień Dziecka.

Organizatorzy przygotowali w tym dniu wiele atrakcji. Występy uczniów, którzy dali koncert dla mam z okazji ich święta oraz pokazy taneczne grupy tancerzy z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie podkreśliły świąteczny nastrój tego dnia. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny p.t „Integracja rodzi się w sercu”. Laureaci otrzymali nagrody i wyróżnienia ufundowane przez organizatorów, a wszyscy uczestnicy festynu mogli obejrzeć wystawę zgłoszonych do konkursu prac.

Atmosfera rodzinnego pikniku towarzyszyła przez cały czas trwania imprezy. Najmłodsi bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach, trampolinie, inni mogli przejechać się samochodzikiem oraz „pokąpać” w basenie z piłeczkami.

Starsi skorzystali z uprzejmości policjantów, którzy w tym dniu znakowali rowery. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, przygotowany przez wykwalifikowanych ratowników medycznych. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek, popcorn, wata cukrowa oraz grillowane kiełbaski. Ci, którzy przynieśli w tym dniu makulaturę, zostali poczęstowani wojskową grochówką.


Nasze serwisy:
Imprezy w Chełmie. Zapowiedzi i relacje
Luźny serwis - Z przymrużeniem oka
Chełmski informator miejski: taksówki, banki, szkoły, kościoły

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!