Chełm. Food Truck and Music Festival na Placu Łuczkowskiego Chełm. Food Truck and Music Festival na Placu Łuczkowskiego

Chełm. Food Truck and Music Festival na Placu Łuczkowskiego (© Ewa Pajuro)

W Chełmie po raz kolejny Food Trucki zawitają na Plac Łuczkowskiego, aby zaprezentować swoje smakowite menu. Tym razem na talerzu kuchnia tajska, japońska i tybetańska. Wydarzenie nabierze większej formy, gdyż organizatorzy zaplanowali, by równolegle smakołykom towarzyszyły występy muzyczne.

W tym roku Food Trucki startują w piątek (18 maja) od 15:00. Impreza zakończy się w niedzielę (20 maja). Codziennie będziecie mogli się bawić do 22:00.

Dzięki współpracy z Wydziałem Promocji Urzędu Miasta Chełm odbędzie się w Chełmie wydarzenie jakiego jeszcze nie było! Trzydniowa uczta dla podniebienia została rozszerzona o dodatkowe atrakcje takie jak choćby koncerty muzyczne. Każdego dnia inny klimat, w piątek ruszy scena hip-hop, a w sobotę elektronika.

Nie zabraknie też street-food'owych klasyków takich jak tex-mex czy kuchnia amerykańska. Organizatorzy zadbają także o najmłodszych, dla nich też szykowane są smakołyki i rozbudowana strefa, która będzie dostępna w niedziele!

Wystąpią:

Piątek (18.05) - Scena Hip Hop
BU - koncert promujący płytę "Nadgryzione Zębem Czasu"
Matis
Metrowy
za deckami DJ HWR

Sobota (19.05) - Scena Elektroniki
Dark Moon /Dirty Stuff Rec/
Nu:Tek /Intensive Tech/NPLM/
Timo Glock /Dolma Rec/NPLM/
RDK /TechnoGang/NPLM/

Niedziela (20.05) - Rozbudowana strefa dla najmłodszych

ZOBACZ TEŻ: Festiwal ulicznego jedzenia i mistrzostwa burgerowni na kółkach na błoniach Stadionu Narodowego

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!